Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs

Jesteś zwierzolubem? Lubisz fotografować się ze swoim ulubieńcem? Mamy coś dla Was - konkurs fotograficzny dla Ciebie i Twojego pupila!

Wystarczy, że w najbardziej zabawny/wystrzałowy/zaskakujący sposób zrobisz foto swojemu pupilowi.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 grudnia! Jeżeli kilka zdjęć dostanie taką samą pulę punktów, zwycięskie zdjęcia wyłoni zarząd fundacji i nasi sponsorzy.

Pamiętajcie! Nie oceniamy zdjęć zwierząt, a pomysł na zdjęcie!

Zdjęcia prosimy wysyłać na nasz fanpage albo wydarzenie konkursowe.

Hasta la Vista!

Regulamin konkursu:
1. Czas trwania konkursu: 4-16 grudnia
2. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zdjęcie swojego pupila w dowolnej aranżacji i sytuacji.
3. Wszystkie zdjęcia będą pojawiać się na wydarzeniu.
4. Zdjęcia będą oceniane przez wszystkie osoby, które wejdą na wydarzenie i będą chciały zagłosować.
5. Głosowanie odbywa się poprzez dawanie lajków lub reakcji, można głosować na dowolną liczbę zdjęć. Prosimy tylko o pozytywne oceny, nie dajemy ocen ujemnych i nie krytykujemy fotografii innych uczestników. Nie oceniamy zwierząt, a pomysł na zdjęcie – wszystkie zwierzaki są wg nas piękne.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 grudnia. Zwycięzcą zostaje zdjęcie, które otrzyma najwięcej pozytywnych ocen.
8. Wyłaniamy 1,2 i 3 miejsce.
7. W razie gdyby więcej niż jedno zdjęcie otrzymało najwyższą notę, nastąpi tzw. Runda dogrywkowa, gdzie ponownie poprosimy o głosowanie na wybrane już zdjęcia.
8. W przypadku gdy zdjęcia będą uzyskiwać taki sam wynik, poprosimy naszych sponsorów nagród oraz zarząd fundacji o wybór zwycięzców.
9. Nagrodą w konkursie są smycze i obroże.