Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Poradnictwo

W budowie

serce z dłoni

Wsparcie

Naszą misją jest nieść pomoc i poradę osobom, które z uwagi na różne przesłanki mniejszościowe potrzebują wsparcia. Wspieramy osoby nieheteronormatywne pomocą psychologiczną oraz prawną.

Profesjonalizm

W Fundacji Q pracują psycholożki i psycholodzy, coachowie oraz psychoterapeutki i psychoterapeuci posiadający doświadczenie w pracy pomocowej z osobami niehetero- i niecisnormatywnymi. Nasza praca poddawana jest regularnej superwizji, a specjaliści kształcą się na bieżąco w zakresie udzielania pomocy.
Prawnicy współpracujący z fundacją specjalizują się w tematyce praw człowieka oraz z prawodawstwie antydyskryminacyjnym i prawie cywilnym.

Zrozumienie

Stworzyliśmy miejsce bezpieczne dla osób niehetero- i niecisnormatywnych, bo sami i same mamy za sobą osobiste doświadczenia bycia członkiem / członkinią grup mniejszościowych, narażonych na stres i działania dyskryminujące; korzystaliśmy z takiej pomocy, a teraz chcemy nieść ją dalej osobom potrzebującym.